EMR OLCUM VE EMR KORUMA KALKANLAMA GUVENLIK SISTEMLERI

EMR OLCUMU VE URUNLERI ILE ILGILI HERTURLU BILGIYI BURADAN BULABILIRSINIZ

 
   
 

EMR Koruma - Elektromanyetik Radyasyondan Korunma ve Kalkanlama Boyaları, Kumasları, Cam Filmleri ve Ürünleri

 
 

Ses Kayıt Studyoları Ekranlaması

     Ses Kayıt Studyoları Ekranlaması, titreşim engellenmesi ve Kabloların Ekranlaması gibi konularda firmamızdan özel destek alabilirsiniz. Bu konuda bilgi almak için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ses Kayıt Stüdyolarında Daha Net Kayıt Yapmak, Endüksiyon ve Karışımı Azaltmak İçin Ürünlerimizin Farklı Şekillerde Kullanımını Öneriyoruz

Kalkanlama kumaşları yüksek EMC performansı sağlıyor aynı zamanda power kablolarında ve cdp üstüne sarılarak kullanılabilinir.

Hifi açısından bu ürünlere baktığımızda, rf ve emi kalkanlaması açısından kullanırken bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Hifi de sesi bozan bu tip kirlilikler dışarıdan çok içeriden kaynaklanmakta. Sistemlerde her komponenti ayrı ayrı kalkanlama yaparak birbirine olan etkilerinin minimuma indirilmesini en yüksek kaliteyle sonuç almanıza yardımcı olacaktır. Sistemde çok ciddi ölçülerde 3 boyutluluk artışı olmaktadır derinlik ve gövde daha belirginleşip dinginlik ve dinamizm artışı da oluşmaktadır. Ancak en bariz neticeyi pikap kolundan çıkan fono katına giren kabloya sardığınızda elde edebilirsiniz. Dip gürültü sakinleşmesi çok yüksek bir seviyede olacaktır.

Bu ürünü özellikle power cord üzerinde çok ciddi etkileri bulunuyor. Adeta sisteme bir dinginlik sukunet geliyor ve bu arada tonlamada , harmoniklerde bozulma yaratmıyor. Ayrıca cdp bohçalama tekniği ile örtülünce çok ciddi oranda detay artışı sağlıyor. Speaker kablolarında power cord benzeri etkiler yapıyor.

Ürün uygulaması kablolar üzerine sarılarak yapılıyor dikkatli kullanmak şartıyla tülün bir ucu cihazın şasesine temas ederek kullanılabilir ,dikkatli olunmasını sebebi çok iletkin bir meteryal olduğu için istenmeyen kısadevre ve elektrik çarpmalarına sebebiyet verebilir. Özellikle pikap kablolarında kullanılacak ise kablolarınızda topraklama sağlıklı çalışması gerekmektedir. Interconnect te ise gövdeyi güçlendirmesi önemli bir katkı sağlıyor. Esas fark cdp de ortaya çıkıyor cihazı tamamen tülle sarınca dışarıdan gelebilecek telsiz ,mikrodalga fırın, cep tlf,wi-fi,baz istasyonu gibi etkiler tamamen elemine edildiğinden dac ünitesi ve çipler etkileşimden uzak çok daha sağlıklı çalıştığından tahmin edilebileceği gibi 3D etkisi artarken tonalite daha dengeli, çözünürlük artarken daha keyifli dinleti sağlıyor. Pikabı bir şekil kafes şeklinde kaplayarak çok iyi sonuçlar alındığı öngörülmiştür.

Topraklama: 2 ucu karga burun kıskacı olan kısa bir kabloyu, bir tarafını kumaşa, diğer tarafını pikap katının topraklama bağlantısına tutturarak yapılabilir.

Önemli Not: Kumaşlarımız elektirik iletkendir. Kısa devre ve çarpılma olaylarına dikkat ediniz.

 

 
 

ElektroManyetik Radyasyona Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünler

© 2010-2016 EMR KORUMA. All Rights Reserved.