Teknoloji Blog

EMR Ölçüm ve EMR Koruma ElektroManyetik Radyasyona Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünler


EMR OLCUM VE EMR KORUMA KALKANLAMA GUVENLIK SISTEMLERI

EMR OLCUMU VE URUNLERI ILE ILGILI HERTURLU BILGIYI BURADAN BULABILIRSINIZ

 
   
 

EMR Koruma - Elektromanyetik Radyasyondan Korunma ve Kalkanlama Boyaları, Kumasları, Cam Filmleri ve Ürünleri

 
 

ElektroManyetik Radyasyona Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünler

EMR KORUMA

  HAKKIMIZDA
  EMR KORUMA
  FATİH ŞAHİN
  EMRSHIELD EMR PROTECTION
  YSHIELD EMR PROTECTION
  KARİYER FIRSATLARI
  BASINDA EMR
  REFERANSLARIMIZ
  BAYILERIMIZ
  İLETİŞİM
  İNDİRİLEBİLİR DÖKÜMANLAR

EMR Koruma ve Kalkanlama

  Kampanyalı ve Standart Dışı Ürünler
  Elektromanyetik Radyasyon Ve Zararları Hakkında Bilgiler
 

EMF EMR EMI EMK Ölçümü ve Raporlandırılması Hizmeti

 

RF ELF Radyasyon Kalkanlayıcı Boyalar

 

RF ELF Koruyucu Projeler

 

RF Radyasyon önleyici Perdeler

 

RF Radyasyon Yansıtıcı Cam Filmleri

 

Radyo Frekansları ve Alçak Frekanslarla İlgili Diğer Ürünlerimiz

Elektromanyetik Radyasyon Ölçüm Hizmetimiz

Bizi arayın nekadar Radyasyonlu ortamda bulunduğunuzu ölçelim.

 

"EMR Koruma" - Müh. Fatih Şahin

Highslide JS  Makina Mühendisi ve Telekomunikasyon Uzmanı  Fatih Şahin; uzun yıllar çalıştığı GSM sektöründen ayrılarak başta GSM baz istasyonları ve teknolojik ürünlerin yaydığı radyo dalgaları elektromanyetik radyasyona karşı insanları korumak amacıyla yola çıkılarak 2010 yılında İstanbul’da EMR KORUMA markasını oluşturarak sadece bu alanda çalışan firmasını kurmuştur.

Teknolojinin gelişmesi ile eş zamanı olarak koruma ve kalkanlama tekniklerinin her yerde ihtiyaç haline geldiğinin bilincinde olan Rusça ve İngilizceyi çok iyi bilen Fatih Şahin sırasıyla Ukrayna, Litvanya ve Almanyada bayi ve şubeler açarak gelişmeye ve firmasını geliştirmeye devam etmiştir.

Konusunda öncü konumda olan markaları bir araya getirerek Tüm Avrupa, Rusya, BDT ülkeleri ve Türkiye’de insan sağlığını korumaya yönelik çalışmalar yapan sayılı mühendislerden birisidir.

Fatih Şahin; Baz istasyonları, Cep telefonları, Yüksek gerilim hatları gibi teknolojik öğelerin yol açtığı elektromanyetik kirliliklere maruz kalmayı en aza indirmek için profesyonel ölçüm çalışmaları ile projeler üretmekte ve bu konuda bilimsel çalışmalar yaparak makaleler yazmaktadır.

Elektromanyetik Kirlilik ve Radyasyon konusunda araştırmalar yapan Fatih Şahin gelişen pazar ve özel istekler için sürekli olarak yeni ürünler geliştirmekte, AR-GE çalışmaları yapmakta ve dünyadaki gelişmeleri üye olduğu organizasyonlar (IEEE*, VDE*)aracılığıyla yakından takip etmektedir.

  • IEEE (Uluslararası Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü)

  • VDE (Avrupanın En Büyük Elektrik, Elektronik ve Bilgi Teknolojileri Derneği)

Fatih Şahin; IEEE (Uluslararası Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü, Ukraine Region)  ve VDE (Avrupanın En Büyük Elektrik, Elektronik ve Bilgi Teknolojileri Derneği, Germany) üyesidir.

Fatih Şahin ayrıca Amerika Birleşik Devletleri'nde NASA, Intel, Google, Oracle, Exxon Mobil, IBM ve Microsoft gibi birçok kurumun mühendislerine verdiği eğitimlerle tanınan Dallas’ta bulunan TONEX Training Center tarafından verilen EMI / EMC (Electromagnetic Interference / Electromagnetic Compatibility) Expert Sertifikasına sahiptir.

 

VDE E.V. : (Almanca: Verband der Elektrotechnik, Elektronik und Informationstechnik) 1.300’ü kurumsal olmak üzere toplam 35.000 üyesi ile Avrupa'nın en büyük teknik-bilimsel derneklerinden birisidir.
Almanya'da Elektrik, Elektronik ve Bilgi Teknolojileri ile alakalı ürünler için yüksek güvenlik standartları sağlamak, buna uygun mühendislik müfredatlarını geliştirmek ve yeni teknolojilerin uluslararası standartlara uyum görmeleri için çalışır. Offenbach, Almanya merkezli VDE Test ve Sertifikalama Enstitüsü, Elektrik ve elektronik ürünleri için dünyanın en önde gelen bağımsız test kuruluşlarından biridir. Derneğin kuruluş amacı ve işlevleri dünya çapında benzersizdir. VDE çalışmalarının ana başlıkları ; ulusal ve uluslararası standartlar gibi teknik düzenlemeleri hazırlamak, elektrikli ve elektronik ürünler için güvenlik standartlarını geliştirmek ve test standartlarını belirlemek, tüm ekipman ve sistemleri kendi standartları dahilinde belgelendirmek.

IEEE : The Institute of Electrical and Electronics Engineers ya da kısaca IEEE (Türkçe: Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü), elektrik, elektronik, bilgisayar, otomasyon, telekomünikasyon ve birçok alanda, mühendislik teori ve uygulamalarının gelişimi için çalışan, 1884 yılında Alexander Graham Bell ve Thomas Edison gibi dönemin büyük bilim adamlarınca temelleri atılan 150 ülkede 426.000'i aşkın üyesi ile dünyanın en büyük elektrik ve elektronik mühendislerinin bir araya geldiği topluluktur.
IEEE Dünyada elektrik, elektronik mühendisliği, bilgisayar ve otomasyon teknolojilerindeki yayınların %30'unu yayınlar. Bu alanlarda, 80'den fazla yayını olan 37 farklı teknik topluluk vardır ve 900'den fazla endüstri standardı geliştirilmiştir.

 

 
 

ElektroManyetik Radyasyona Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünler

© 2010-2016 EMR KORUMA. All Rights Reserved.